FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Galerie   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj     
Counter-Strike

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum www.thechosens.fora.pl Strona Główna :: Ogólnie o Counter-Strike 1.6
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
loczek012
Zawsze ma w nicku dopisane "lamie"Dołączył: 22 Maj 2008
Posty: 18
Przeczytał: 0 tematów

Pomógł: 1 raz
Ostrzeżeń: 0/5

PostWysłany: Nie 14:23, 25 Maj 2008    Temat postu: Counter-Strike

Counter-Strike szeroko znany jako CS, to najpopularniejszy dodatek (mod) do gry Half-Life. Counter-Strike został wymyślony wyłącznie do gry w sieci. Z czasem, gdy jego popularność wzrosła, zostały opublikowane dodatki imitujące graczy (tzw. boty) umożliwiające grę w CS-a przez osoby nie posiadające dostępu do Internetu, albo chcące podszkolić swoje umiejętności bez udziału prawdziwych graczy. Po prawie pięciu latach Valve opublikowało oddzielną grę, Counter-Strike: Condition Zero, z zestawem misji dla pojedynczego gracza.

Spis treści
1 Cechy gry
2 Zasady gry
3 Oficjalne tryby rozgrywki
4 Hostage Rescue (odbicie zakładników)
5 Bomb/Defuse (podłożenie / rozbrojenie bomby)
6 Assassination (zamach)
7 Escape (ucieczka)
8 Nieoficjalne tryby rozgrywki
9 He Grenade
10 Symmetric fun maps
11 Fun maps
12 Aim
13 Fight Yard
14 Surf
15 Awp
16 Kreedz
17 HE
18 GG
19 DM
20 SJ
21 ZM
22Uzbrojenie
23 Pistolety
24 Strzelby
25 Pistolety maszynowe
26 Karabiny
27 Pozostały sprzęt

1Cechy gry
Counter-Strike jest grą sieciową, opartą o wspólne działanie drużyny, a nie pojedynczego gracza. Pierwotnie gra zaskakiwała graczy sposobem prowadzenia rozgrywki. Oprócz wspomnianej powyżej wymaganej gry zespołowej, doszły realistyczne reakcje graczy na strzały (często wystarczy wystrzelic jedną kule, aby unieszkodliwić przeciwnika), jak również powolne prowadzenie rozgrywki (gracz albo idzie bardzo powoli/skrada się, albo biegnie i jego kroki są słyszane przez przeciwnika), czy zbyt długie pozostawanie w jednym punkcie na danej mapie bez podejmowania ruchu (oczekiwanie na okazje z ukrycia) nazwane "camping" (pol. kampienie lub kampowanie). Gracz grający w ten sposób nazywany jest "camperem".

Gracz może się wcielić w antyterrorystę (CT) lub terrorystę (T). Antyterrorystów stanowią najsławniejsze jednostki specjalne świata: Seal Team 6 (obecnie DEVGRU), GSG9, SAS i GIGN.

2.Zasady gry
Standardowo każdy gracz zaczyna grę w punkcie startowym z pistoletem (USP u antyterrorystów, Glock 18 u terrorystów), dwoma magazynkami w zapasie, nożem oraz kwotą 800$. Za każdą udaną misję drużyna dostaje punkty oraz pieniądze. Można za nie (w momencie startu następnych rund) kupić broń, kamizelki kuloodporne, granaty, magazynki i inne potrzebne do wykonania misji przedmioty. Pieniądze dostaje się również za wyeliminowanie przeciwnika, można je również stracić za zabicie zakładnika lub kogoś z własnej drużyny (jeżeli jest włączony tzw. friendly fire - przyjacielski ogień lub po prostu możliwość zabijania graczy ze swojej drużyny).

Cele drużyn są zawsze sprzeczne ze sobą - jeżeli terroryści mają wysadzić jakiś obiekt, antyterroryści maja nie dopuścić do tego, oraz odwrotnie - jeżeli antyterroryści mają uwolnić zakładników, terroryści mają im to uniemożliwić.

Drużyna, która zdoła osiągnąć swój cel, albo zabije wszystkich przeciwników z drugiej grupy, wygrywa rundę.

Każda runda jest jeszcze ograniczona przez czas. Po upływie tego czasu przegrywa ta drużyna która nie wykonała zadania. W przypadku CT jest to nieuwolnienie wszystkich zakładników a w przypadku Terrorystów (T) nie ustawienie bomby na specjalnym do tego miejscu (bombsite). Jednak czas do wybuchu bomby nie jest liczony do czasu na rundę i gdy bomba zostanie podłożona czas rundy znika i jeżeli CT nie rozbroją bomby to T wygrają.
3.Oficjalne tryby rozgrywki
Gra oferuje kilka zróżnicowanych trybów rozgrywki – trzy podstawowe to: odbicie zakładników, podłożenie lub rozbrojenie bomby oraz zamach na ważną osobistość. Poza tymi podstawowymi trybami, tworzone są również mapy realizujące inne scenariusze – np. bezpośredni pojedynek miedzy drużynami, a także np. takie, w których jedynymi dozwolonymi broniami są np. pistolety, granaty, bądź noże.


4.Hostage Rescue (odbicie zakładników) Tryb ten rozgrywany jest na mapach z przedrostkiem "'cs_'". Zadaniem antyterrorystów (CT) jest odbicie zakładników przetrzymywanych w bazie terrorystów (T) i doprowadzenie ich do punktu ratunkowego. Terroryści natomiast muszą im w tym przeszkodzić. Rozgrywka kończy się w momencie, gdy antyterroryści uwolnią wszystkich żyjących w danym momencie zakładników (wygrana CT), gdy skończy się czas przeznaczony na rozgrywkę (wygrana T), lub gdy któraś z drużyn straci wszystkich graczy (wygrana drużyny przeciwnej).


5.Bomb/Defuse (podłożenie / rozbrojenie bomby)
Akcja rozgrywki toczy się na mapach z przedrostkiem "'de_'", a główną rolę odgrywają terroryści. Mają oni za zadanie przedrzeć się do wyznaczonego miejsca (BS - Bomb Site; zazwyczaj są 2 takie punkty), w którym muszą podłożyć bombę, co uniemożliwić im będą się starali antyterroryści. Rozgrywka kończy się w momencie wybuchu bomby (wygrana T), rozbrojenia jej przez antyterrorystów lub skończenia się czasu (wygrana CT) lub w przypadku straty wszystkich graczy przez jedną z drużyn (wygrana drużyny przeciwnej). Bomba po podłożeniu przez T standardowo wybucha po 45 sekundach więc gdy T zdobędą BS wcale nie oznacza to odrazu końca rundy. Jezeli wszyscy terroryści zginą a bomba tyka, runda nie zakończy się aż do wybuchu lub rozbrojenia przez CT.


6.Assassination (zamach)
Areną działań są mapy z przedrostkiem "'as_'". Jeden z graczy drużyny antyterrorystów staje się VIP-em, którego reszta drużyny musi eskortować do specjalnego punktu ewakuacyjnego. Zadaniem terrorystów jest zabicie VIP-a, a jest ono utrudnione, ponieważ mogą oni kupić jedynie niektóre rodzaje broni. Rozgrywka kończy się, gdy VIP bezpiecznie dotrze do punktu ewakuacyjnego (wygrana CT), terroryści zabiją VIP-a (wygrana T), drużyna straci wszystkich graczy lub czas rozgrywki zostanie przekroczony. VIP nie może kupować broni, ale ma 200% kamizelki czyli 2 razy więcej niż może mieć ktokolwiek inny.


7.Escape (ucieczka)
Tryb ten został oficjalnie wycofany w Counter-Strike’u beta 7.0, jednak możliwość gry pozostała. Miejscem tego rodzaju rozgrywki są mapy es_. Zadaniem terrorystów jest ucieczka z terenu działań do wyznaczonego punktu. Nie jest to łatwe, gdyż terroryści nie mogą kupować broni – jedyną możliwością jej zdobycia jest odnalezienie miejsca, w którym broń jest składowana. Antyterroryści muszą oczywiście powstrzymać terrorystów przed ucieczką. Rozgrywka kończy się, gdy połowa terrorystów ucieknie, antyterroryści powstrzymają (zabiją) większość terrorystów, jedna z drużyn straci wszystkich graczy lub skończy się czas. Po ośmiu rozgrywkach w tym trybie, role odwracają się.


8.Nieoficjalne tryby rozgrywki

He Grenade
W tym trybie jedyną bronią są granaty.


9.Symmetric fun maps

Mapy które są praktycznie identyczne po obu stronach, nie można na nich kupować broni, leżą one na ziemi. Na tych mapach istnieje jeden cel - zabić członków przeciwnej drużyny. Zazwyczaj po środku znajdują się leżące bonusy, jak: granaty etc.


10.Fun maps
Mapy zazwyczaj robione przez fanów. Polegają one na wybiciu przeciwników - z tą jedną różnicą, że drużyny są w zamkniętych pomieszczeniach, a w pomieszczeniach jest mnóstwo drzwi. Na początku każdej tury losowo wybierane drzwi się otwierają, nimi przechodzi się na inną lokację, w której spotyka się następnych przeciwników. Każda lokacja posiada swoją własną broń, także wchodząca drużyna ma tylko ten rodzaj broni. Rozgrywka na te same bronie pomiędzy drużynami jest wyrównana. Wygrywa ta drużyna, która posiada umiejętności, a nie pieniądze i broń.


11.Aim
Są to małe mapki, na których broń leży na ziemi. (Najczęściej jest to M4A1 i AK47)


12.Fight Yard
Mapy fy (Fight Yard) są bardzo podobne do mapek typu aim_. Jedyną różnicą jest ilość przeszkód, których na mapach fy_ jest więcej (często mapki fy_ są w budynkach, np. fy_pool_day).


13.Surf Na mapach tego typu przede wszystkim surfuje się po specjalnych pochyłych ścianach W niektórych planszach chodzi o to aby czym prędzej przelecieć z 1 poziomu na 2 w innych natomiast która ekipa (CT) czy (T) szybciej doleci do broni i zgładzi tę druga. Surfowanie na tych planszach jest dość trudne, gdyż aby opanować technikę surfowania w stu procentach, trzeba umieć wiele trików np.Strafejump. Generalnie polega na tym że w przeciwnych kierunkach naciskamy strzałki do pochyłej ściany np. jak surfujemy po prawej stronie to trzymamy strzałkę w lewo, i odwrotnie do do surfowania po lewej stronie. Aby się wybić musimy wykonać zawrót myszy w kształcie "łezki". Nie naciskamy strzałki do przodu gdyż wtedy spadniemy.


14.Awp
Mapy na otwartej, rozległej przestrzeni polegające na ćwiczeniu swoich umiejętności snajperskich za pomocą karabinu zwanego AWP(Arctic Warfare Police) lub AWM (Arctic Warfare Magnum) lub karabinu Scout Rifle (źr.: [link widoczny dla zalogowanych] , [link widoczny dla zalogowanych] , [link widoczny dla zalogowanych]).


15.Kreedz
Na tych mapach (kz) gracz próbuje jak najszybciej, przeskakując z jednej "platformy" na drugą dostać się na sam szczyt. Mapki często przypominają góry na które sie tak jakby wspinamy. Nie ma możliwości zabicia przeciwnika i wszyscy gracze są w CT.


16.HE
Mapy gdzie przeciwnicy mają tylko granaty i noże.


17.GG
Mapy specjalnie przystosowane do gry w Gun Game. W tym trybie na początek rundy każdy otrzymuje podstawowy pistolet i zadaniem jest zabijaniem osób z drużyny przeciwnej. Co kilka zabić (w zależności od serwera) zdobywamy wyższy poziom i mamy lepszą broń. Wyjątkiem są tu granaty i nóż. Za zabijanie granatami nie dostajemy poziomu, a za zabójstwo nożem otrzymujemy go od razu, a przeciwnik traci jeden poziom. Czasami występuje w połączeniu z DM.


18.DM
Przedrostek dm_ oznacza że mapy są przystosowane do gry w Death Match. Nie ma drużyn, każdy atakuje każdego.


19.SJ
Rodzaj gry przeznaczony dla fanów piłki nożnej. Jak już pewnie wiecie gramy tam w nogę. Dostępny jest tylko nóż i piłka którą walimy we wrogów (Mogą ją złapać). Za zabijanie i strzelanie goli dostajemy EXP. EXP wydajemy na 5 statystyk po 5 lvli. Mapa przystosowana do dodatku Soccer Jam (dodatek dla Amx Mod X)


20.ZM
Mod pozwalający zmierzyć się graczom w konflikcie umarłych (w tym przypadku są nimi Terroryści tzw. zombi) oraz żywych ludzi starających się przeżyć (Anty-terroryści). Mod nie zmienia całej rozgrywki tylko zasady. Stajemy po jednej stronie żywych lub umarłych i kolejno żywi starają się przeżyć jak najdłużej, lub po prostu zabić nieumarłych, umarli zaś, muszą nie dopuścić do końca czasu danej rundy i zabić wszystkich graczy z przeciwnej drużyny. Żywi (anty-terroryści) mają do wykorzystania wszystkie możliwe bronie, mają do wykorzystania także bronie terrorystów po wpisaniu w czacie komendy "/bm". Standardowym wyposażeniem nieumarłych (terroryści) są ich szpony oraz ogromna ilość życia (pż - hp) sięgająca na serwerach wg. ustawień od 600 do nawet 3000 punktów. Ich stan gotówki przy każdej rundzie jest resetowany do 0$. Często na serwerach dla efektu grozy używany jest efekt "nocy" (gdzie po prostu zapada mrok) w którym to, nieumarli korzystają z noktowizorów, a żywi korzystają tylko z latarek (także brak możliwości zakupu noktowizorów przez at - takie utrudnienie). Wtedy rozgrywka staję się bardzo emocjonująca. Poleca się dla osób słabo nerwowych i sercowych opuszczenie grania tej modyfikacji podczas efektu "nocy" z powodu dużego stresu, który może nastąpić podczas niespodziewanego ataku. Istnieją także różne mapy stworzone do tej modyfikacji o początkowej mapie _zm w której to ludzie mają dużo więcej miejsca do schronienia się przed nieumarłymi. Występuję jednak wiele różnych błędów, dotyczących grania. Każdy nieumarły po zabiciu żywego dostaje 300 $ jak w normalnej grze. Przykładowo po zabiciu 5 ludzi, dostaję 1500 $ dzięki którym może zakupić broń MP5. Często na takich serwerach wykorzystywany jest mod unlimited-ammo (nieskończona amunicja) więc gracz z przewagą 1000 HP oraz bronią jest naprawdę irytujący.


21.Pistolety
glock 18 - $400, kal. 9mm, magazynek na 20 nabojów. Podstawowa broń terrorystów. Posiada dwa tryby ognia - pojedynczy oraz burst-fire (trzystrzałowe serie). Jego wadą jest mała siła, a zaletą szybkostrzelność i pojemność magazynka.
USP Tactical - $500, kal. .45ACP, magazynek na 12 nabojów. Podstawowa broń antyterrorystów. Dodatkowo można zamontować tłumik, co utrudnia wykrycie przy strzelaniu, redukuje jednak siłę wystrzału i zwiększa rozrzut. Zaletą jest siła i szybkostrzelność, wadą celność.
SIG P228 - $600, kal. .357 SIG, magazynek na 13 nabojów. Broń popularna ze względu na szybkostrzelność, mały odrzut i niezłą celność.
Desert Eagle - $650, kal. .50AE, magazynek na 7 nabojów. Broń, będąca legendą wśród graczy. Siła i celność pojedynczych pocisków pozwalają walczyć nawet na dużą odległość. Mankamenty to: duży odrzut i mała celność przy szybkim strzelaniu i bardzo mały magazynek.
FN Five-seveN - $750, kal. 5,7mm, magazynek na 20 nabojów. Dostępny tylko dla antyterrorystów. Ma dość słabą siłę, i stawia na pojemność magazynka i szybkostrzelność. Mało popularna broń.
Beretta Elite - $800, kal. 9mm, magazynek 2x 15 naboi. Dostępna tylko dla terrorystów. Są to dwa pistolety Beretta 92. Broń szybkostrzelna, dość słaba, ale niweluje je celnoś. Używana tylko na bardzo krótki dystans.

22.Strzelby
M3 Super 90 Combat - $1700, kal. 12, magazynek rurowy na 8 naboi. Strzelba powtarzalna, po każdym strzale trzeba przeładować. Na krótki dystans bardzo dobra, lecz z powodu ogromnego rozrzutu nieprzydatna na dłuższe dystanse. Mało popularna.
XM1014 - $3000, kal. 12, magazynek rurowy na 7 naboi. Strzelba automatyczna. Bardzo szybkostrzelna, silna, ma szybkie przeładowanie. Minusem jest duży rozrzut, i wysoka cena.

23.Pistolety maszynowe
MP5 Navy - $1500, kal. 9mm, magazynek na 30 nabojów. Duża szybkostrzelność z małym odrzutem, ale słabymi nabojami. Bardzo popularna broń.
Steyr TMP - $1250, kal. 9mm, magazynek na 30 nabojów. Dostępny tylko dla antyterrorystów. Zaletą jest zintegrowany tłumik, wysoka szybkostrzelność i mała cena. Wadami są mała siła i słaba celność.
Mac 10 - $1400, kal. .45ACP, magazynek na 30 nabojów. Dostępny tylko dla terrorystów. Broń bardzo szybkostrzelna, ale niecelna, słaba i o dużym rozrzucie.
FN P90 - $2350, kal. 5,7mm, magazynek na 50 nabojów. Nowoczesna konstrukcja i nabój. Bardzo szybkostrzelna, o pojemnym magazynku. Wadami są: mała celność, i zaporowa cena jak na pistolet maszynowy.
HK UMP 45 - $1700, kal. .45ACP, magazynek na 25 nabojów. Słaba celność i szybkostrzelność, której nie rekompensują dość mocne pociski. Mało popularna broń.

24.Karabiny
AK-47 - $2500, kal. 7,62mm, magazynek na 30 nabojów. Dostępny tylko dla terrorystów. Najpopularniejsza broń wśród graczy. Posiada bardzo mocne naboje oraz dużą szybkostrzelność. Jego wadą jest celność - pojedyncze pociski są bardzo celne, lecz strzelanie seriami (głównie z powodu odrzutu) jest zupełnie niepraktyczne.
AI Arctic Warfare Magnum - $4750, kal. 338 Lapua, magazynek na 10 nabojów. Największa legenda gry. Broń z najmocniejszymi nabojami i najczęściej stosowana snajperka. Przeładowywana po każdym strzale. Trafienie przeciwnika powyżej nóg powoduje jego natychmiastowy zgon, nawet w wypadku posiadania kamizelki kuloodpornej i hełmu.
Colt M4A1 Carbine - $3100, kal. 5,56mm, magazynek na 30 nabojów. Dostępny tylko dla antyterrorystów. Broń równie popularna jak AK-47, o słabszych nabojach, ale lepszej celności. Dodatkowo ma dokręcany tłumik, pozwalający uniknąć wykrycia oraz polepszyć celność naszej broni podczas strzelania całymi seriami.
Famas - $2250, kal. 5,56mm, magazynek na 25 nabojów. Dostępna tylko dla antyterrorystów. Ma dość mocne naboje, bardzo dobry tryb trzystrzałowy, oraz bardzo dobrą celność.
Galil - $2000, kal. 5,56mm, magazynek na 35 nabojów. Tylko dla terrorystów. Średnia celność, siła oraz duża szybkostrzelność.
G3/SG-1 Sniper Rifle - $5000, kal. 7,62mm, magazynek na 20 pocisków. Tylko dla terrorystów. Ma bardzo mocne naboje i dobre przybliżenie, strzela pojedynczo. Ze względu na cenę rzadko używany.
M249 PARA - $5750, kal. 5,56mm, magazynek na 100 naboi. Najdroższa broń w grze. Ma stosunkowo do masy nieduży odrzut, jednak trudny do opanowania. Słabe naboje rekompensuje szybkostrzelność i pojemność magazynka. Należy również wspomnieć o bardzo długim przeładowaniu (wymiana taśmy z nabojami).
SG-552 Commando - $3500, kal. 5,56mm, magazynek na 30 pocisków. Tylko dla terrorystów. Posiada dużą szybkostrzelność, dobrą celność i siłę. Dodatkowo ma zamontowaną lunetę ze zbliżeniem 1,5x.
SG-550 Sniper Rifle - $4200, kal. 5,56mm, magazynek na 30 naboi. Tylko dla antyterrorystów. Ma słabsze pociski niż G3/SG-1, ale strzela ciut szybciej, oraz posiada większy magazynek. Dodatkowo luneta z dużym zbliżeniem.
Steyr AUG - $3500, kal. 5,56mm, magazynek na 30 pocisków. Tylko dla antyterrorystów. Ma dużą szybkostrzelność, siłę pojedynczych pocisków, ale słabą celność. Posiada również lunetę o zbliżeniu 1,5x.
Steyr Scout - $2750, kal. 7,62mm, magazynek na 10 pocisków. Słaba snajperka, po każdym strzale trzeba przeładować. Strzelać opłaca się jedynie w głowę, ponieważ potrzeba minimum dwóch trafień w inne części ciała, aby zabić wroga. Bardzo rzadko stosowana.

25.Pozostały sprzęt
Nóż - jedyna broń, której nie można odrzucić. Użyty z ukrycia, staje się zabójczą bronią. Istnieją mapy, na których walczy się jedynie tą bronią.
Kevlar (ang. kamizelka kuloodporna) - $650, z reguły kupowana w momencie braku pieniędzy na kamizelkę z hełm.
Kevlar + helmet (ang. kamizelka kuloodporna z hełmem) - $1000, najczęściej kupowany pancerz, gdyż ma hełm pozwalający czasem przeżyć strzał w głowę w przypadku rykoszetu.
Flashbang (ang. granat błyskowy) - $200, maksymalnie 2 sztuki. Powoduje błysk, oślepia wszystkich graczy (również rzucającego i jego drużynę) patrzących na niego bądź będących w bezpośredniej odległości w chwili wybuchu. W Counter-Strike'u: Source dochodzi jeszcze efekt ogłuszenia.
HE Grenade (ang. granat zaczepny) - $300, celnie rzucony powoduje duże obrażenia. Na niektórych mapach stworzonych przez fanów są one jedyną bronią.
Smoke grenade (ang. granat dymny)tytuł strony - $300, wznieca zasłonę dymną, która umożliwia atak z ukrycia oraz sprawną ucieczkę.
Nightvision (ang. noktowizor) - $1000, daje lepszą widoczność w ciemnościach niż latarka. Mało popularna rzecz wśród graczy.
Tactical shield (ang. tarcza taktyczna) - $2200 dostępna tylko dla antyterrorystów, chroni przed wszelkimi pociskami. Zakazana na wielu serwerach, ponieważ daje znaczną przewagę nad oponentami, jednak istnieją sposoby aby ową tarczę ominąć.
Defusal Kit (ang. zestaw rozbrojeniowy) - $200, dostępny tylko dla antyterrorystów. Przyspiesza proces rozbrajania bomby. Dostępny tylko na mapach Demolition (np. de_aztec).
C4 - bomba przenoszona w plecaku. Dostępna dla terrorystów na mapach Demolition, gdzie trzeba wysadzić dane miejsce. Bomba jest tylko jedna w czasie rundy. Przenosi ją jeden, wybrany losowo gracz, będący w drużynie terrorystów.


Post został pochwalony 0 razy

Ostatnio zmieniony przez loczek012 dnia Nie 14:23, 25 Maj 2008, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Kamilos
Wciąż botekDołączył: 22 Maj 2008
Posty: 8
Przeczytał: 0 tematów

Pomógł: 1 raz
Ostrzeżeń: 0/5
Skąd: Ostrów Mazowiecka

PostWysłany: Nie 16:35, 25 Maj 2008    Temat postu:

Loczek lamo nie z neta bo tez moge znalesc Razz

Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
loczek012
Zawsze ma w nicku dopisane "lamie"Dołączył: 22 Maj 2008
Posty: 18
Przeczytał: 0 tematów

Pomógł: 1 raz
Ostrzeżeń: 0/5

PostWysłany: Nie 20:22, 25 Maj 2008    Temat postu:

ja sobeio czytalem i napsilem to kamilos tu taj by ktos inny tez poczytal co i jak ocb w cs a nei ty mnie tu od lam SmileSmile

Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
approx
MISZCZ!!!Dołączył: 23 Maj 2008
Posty: 126
Przeczytał: 0 tematów

Pomógł: 1 raz
Ostrzeżeń: 0/5
Skąd: z instytutu czita i dziecka

PostWysłany: Nie 23:17, 25 Maj 2008    Temat postu:

zgadzam cie z loczkiem Smile polecam [link widoczny dla zalogowanych] tu jest wszyskto co sie moze sie przydać temu kto dopiero zaczoł

Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
FreeQ
Prawie jak Pro ;]Dołączył: 22 Maj 2008
Posty: 35
Przeczytał: 0 tematów

Pomógł: 1 raz
Ostrzeżeń: 0/5

PostWysłany: Wto 10:00, 27 Maj 2008    Temat postu:

Ja tam nigdy takich rzeczy nie czytałem ale to był chyba mój błąd bo sporo można sie dowiedzieć o cs'ie... Mimo to jak widzicie i tak wyszłem na ludzi:]

Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
approx
MISZCZ!!!Dołączył: 23 Maj 2008
Posty: 126
Przeczytał: 0 tematów

Pomógł: 1 raz
Ostrzeżeń: 0/5
Skąd: z instytutu czita i dziecka

PostWysłany: Wto 22:43, 27 Maj 2008    Temat postu:

freeq niestety niemoge powiedziec ze wyszłes na ludzi bo uważasz ze mam czity ;P

Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
loczek012
Zawsze ma w nicku dopisane "lamie"Dołączył: 22 Maj 2008
Posty: 18
Przeczytał: 0 tematów

Pomógł: 1 raz
Ostrzeżeń: 0/5

PostWysłany: Śro 16:12, 28 Maj 2008    Temat postu:

ja juz to czytalem i chcialem aby wszyscy to zobaczyli i troche sie dowiedzieli na temat cs:)Mysle ze pomogelem i komus to sie przyda Smile:*:*:*

Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Raven
Prawie jak Pro ;]Dołączył: 22 Maj 2008
Posty: 45
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/5

PostWysłany: Śro 19:51, 28 Maj 2008    Temat postu:

Racja przydatne a racja freeq nie wyszedł na ludzi to proste nie dlatego ze cię od chaxow wyzywa tylko nie umie grac xD

Post został pochwalony 0 razy

Ostatnio zmieniony przez Raven dnia Śro 22:15, 28 Maj 2008, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora
FreeQ
Prawie jak Pro ;]Dołączył: 22 Maj 2008
Posty: 35
Przeczytał: 0 tematów

Pomógł: 1 raz
Ostrzeżeń: 0/5

PostWysłany: Sob 16:55, 31 Maj 2008    Temat postu:

oj Raven Raven tylko ciekawe kto cię jedzie juz od kilku miechów...

Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
approx
MISZCZ!!!Dołączył: 23 Maj 2008
Posty: 126
Przeczytał: 0 tematów

Pomógł: 1 raz
Ostrzeżeń: 0/5
Skąd: z instytutu czita i dziecka

PostWysłany: Sob 20:56, 31 Maj 2008    Temat postu:

oj freeq freeq ciekawe kto cie jedzie od pieluch Very Happy

Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum www.thechosens.fora.pl Strona Główna :: Ogólnie o Counter-Strike 1.6 Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


fora.pl - załóż własne forum dyskusyjne za darmo
     www.thechosens.fora.pl: OficjalStne forum w grze Counter-rike 1.6 Steam klanu THE-CHOSENS     
Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group   c3s Theme © Zarron Media
Regulamin